Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 222
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1940502
15036
350
Books: Travelling, Local History
A Heves Megyei Levéltár fond és állagjegyzéke. Eger, 1999. 116p .Papírborítékban. Csak 200 pld. 1988217
15037
350
Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1941. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1941. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben. 1988225
15038
350
Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1934. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1934. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben. 1988368
15039
350
Ignácz Sándor: A méhészet kiskátéja kérdésekben és feleletekben. Bp.,1940,Athenaeum, 127 p. Második átdolgozott kiadás. Papírkötésben, foltos borítóval, javított gerinccel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban. 1970411
15040
350
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos, hiányzó címlappal. 1987880
15041
350
Közel-múlt. Húsz történet a 20. századból. Szerk.: Majtényi György-Ring Orsolya. Bp., 2002, Magyar Országos Levéltár. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. 1989798
15042
350
Juhász Andor: Halló, itt London! Bp.,(1933),Révai, 246+2 p. Fekete-fehér fotókkal. A könyv fadúcait Reiter László készítette. Átkötött egészvászon-kötésben. 1989398
15043
350
Veress D. Csaba: Várak Baranyában. Bp., 1992. Zrínyi. Kiadói kartonálásban 1989400
15044
350
Entz Géza-Kovács András: A kolozsvári Farkas utcai templom címerei Bp., 1996. Balassi Kiadó 1987692
15045
350
Csepel története. Bp., 1965, Csepel Vas- és Fémművel Pártbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1989408
15046
350
Németh Judit: Lébény története és jelesnapi szokásai. Győr, 1995. Hazánk. Kiadói papírborítékban. Tulajdonosi bejegyzéssel.116p. + 3 Lébény képeslap 1989974
15047
350
Déri János, Dr. Gungl Ferenc, Jancsi Gyula: A Pécsi Kesztyűgyár története 1861-1976. Pécs, 1977, Pécsi Kesztyűgyár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft