Zakariás G. Sándor: Budapest. Magyarország művészeti emlékei 3. Szerk.: Genthon István, Zakariás G. Gábor. Bp., 1961., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország V. kötet. 1-11,13-14. füzet; Bosznia-Hercegovina 3.,5.,6.,7. füzetek. Bp., é.n., Révai. Átkötött modern kissé kopott félvászon-kötésben, egybekötve.
Bart McDowell: Az ismeretlen Vatikán. James L. Stanfield fotóival. Fordította: Szebeny Klára. Bp., National Geogrphic Society-Officina Nova-Welcome. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Gáspár Ferenc: Vitorlával Ázsia körül. Vámbéry Ármin előszavával. A föld körül IV. Bp.,1907, Singer és Wolfner. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kijáró lapokkal, kopott borítóval, táblákkal (102-107. és 352-353. oldalak között.)