17294.
350. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
1 200 Ft
3,18 EUR, 3,43 USD
Ravics A. Sz.: Diselmozdonyok. Hogyan tartsuk a villamosberendezést működőképes állapotban. hn., 1966, nyn., 347 p. Félvászon-kötésben, 13 sztl. lev. ábragyűjteménnyel, az ábra-füzet szélein szakadásokkal.