Militária

Tételek száma: 93

1941 Német tábori postai bélyegzéssel ellátott levél
12512.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
cca 1940-1960 3 db katonai fotó 15x8 cm
12513.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
cca 1920-1940 21 db vegyes katonai fotó
12514.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
cca 1915 3 db katona és kalauz fotó 6x9 cm
12515.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
1882 Honvéd végelbocsájtó levél 50x35 cm Szakadásokkal
12516.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Vegyes fotó tétel, db, főleg portré fotók, közte Nagykároly, Huszthy Zoltán (1 db), Eperjes, Schvarz Adolf (1 db), valamint egy kartonra ragasztott fénnyomatú portré, keményhátú fotók, változó állapotban, közte kopottak, és sérültek is, 16,5x10,5 cm és 10,5x6,5 cm közötti méretben.
12517.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
cca 1930-1940 Vegyes katonafotó tétel: életképek, csoportképek, portrék, stb., összesen 15 db, egy részük hátulján feliratozva, különböző méretben
12518.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Magyar Néphadsereg vezérezredesi és hadseregtábornoki vállapjai
12519.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
1932 A Porosz Ménesigazgatóság 200 éves jubileumi ünnepségének megnyitója, fotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett (Keystone View Company Inc., New York, Berlin), 13×17,5 cm
12520.

1932 A Porosz Ménesigazgatóság 200 éves jubileumi ünnepségének megnyitója, fotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett ("Keystone View Company Inc., New York, Berlin"), 13×17,5 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
1942 Enzo Galbiati fasiszta tábornok látogatása németországi katonai felvonuláson, sajtófotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett (Weltbild), 13×18 cm
12521.

1942 Enzo Galbiati fasiszta tábornok látogatása németországi katonai felvonuláson, sajtófotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett ("Weltbild"), 13×18 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Pirospöttyös kisasszonyok: Színes képriportok a magyar női munkatárborokról és a leventelány mozgalomról.60p. Néhány firkával
12522.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
1917 Tolnai: A világháború naptára az 1917. évre. Rengeteg illusztrációval. Bp., Tolnai. Papírkötésben, sérült, hiányos borítóval.
12523.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft