5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Áprily Lajos: Idahegyi pásztorok. Dráma egy felvonásban. Kolozsvár, 1929, Erdélyi Szépmíves Céh,(Minerva-ny.), 81+3 +VII p.+ 4 t. Gróf Bánffy Miklós 4 egészoldalas linómetszetével. Kiadói félbőr-kötés,(Kolozsvár, Rohonyi Antal-kötés), kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel. Első kiadás. Számozott,147. számú példány.