9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Teljes! A költő életrajzát írta Szász Károly. Sajtó alá rendezték: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp.,[1870],Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 1 t.+355+415+420+382 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a címkép kijár, a IV. kötet lapszélein folttal, jó állapotban.