1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Verne Gyula 2 műve: Győzedelmes Robur. Fordította: Kövér Ilma. Geiger Richard rajzaival. Verne Gyula munkái. Bp.,én. ,Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított borítóval és kötéssel.+Öt hét léghajón. Fordította: Telkes Pál József. Nemes Mihály rajzaival. Bp.,én.,Tolnai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított borítóval.