Dr. Soltész István: Az Országgyűlés. Az Országgyűlés feladatai, szervezete és működése. 1990-2007. Bp., 2008, Parlamenti Módszertani Iroda. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a hátsó kötéstáblán.
[Shakespeare, William:] Shakespeare összes drámai művei I-IV. kötet. I. kötet.: Királydrámák. II. kötet: Tragédiák. III. kötet.: Vígjátékok. IV.: Színművek. Az összefoglalásokat és jegyzeteket Ország László írta. Bibliapapírra nyomott kiadás. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 1 t. (címkép)+1252+2; 1245+3;890+2;901+2 p. Kiadói díszesen aranyozott pergamin sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal a borítón, a ...
Radnai Béla: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. 1. rész: Fogalmazási gyorsírás. Bp., 1932, Gyorsírástudomány. Sérült, későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Szophoklész: Antigone. Sophokes tragédiája. Fordította és magyarázta: Csiky Gergely. Bp.,1899, Franklin,95 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a szennylapok hiányoznak, egy lap kijár.
Gyulai Pál költeményei. Bp.,1870, Ráth Mór,(Bécs, Holzhausen Adolf-ny.,) 1 t.+336 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, aranyozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, kis hiánnyal, kissé kopott borítóval, kissé szakadozott szennylapokat.