Dr. Hirschler József: Szent Péter temploma Rómában. Római tanulmányok II. könyv. Kolozsvár (Cluj), 1927, "Providentia" Könyvnyomdai Műintézet, 1 t.+XV+ 181+3 p.+ 8 t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötésben, a borítón apró szakadásokkal, egyébként jó állapotban. ,,Ebből a műből 500 számozott példány jelent meg. A borítólap művészi rajzának ornamentikáját Tóth István...
A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Szerk.: Szőnyi István. Bp., 1941, Győző Andor. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
Tisztelet a mesternek. Születésnapi levelek Barcsay Jenőhöz. Szentendre, 1987, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Pest Megyei Művelődési Központ és Könyvtár. Kiadói aranyozott bársony-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (560./1000) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Szűts Izsó: A modern rajzoktatás vezérfonala. III. rész: Rajzolás szemlélet alapján. IV. rész: Kézügyesítő rajzgyakorlatok. Nagyvárad, 1907, Sebő Imre, 142+4+8 p.+3 t. Szövegközti rajzokkal. Átkötött illusztrált félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1899 The Artist. An Illustrated Monthly record of arts, craft and industries. Vol. XXIV. No. 232. 1899. Ápr. Szerk.: Aubyn Trevor-Battye. Korabeli, szeccesiós illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált, közte Edwin Austin Abbey (1852-1911) egészoldalas litográfiájával. Angol nyelven, számos érdekes írással. Javított gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, három kijáró...
1899 The Artist. An Illustrated Monthly record of arts, craft, and industries. Vol. XXVI. No. 237. 1899. Szept. National Competition Number. (Szerk.: Aubyn Trevor-Battye.) Korabeli, szeccesiós illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Angol nyelven, számos érdekes írással. Javított gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, 248+113-120+240 p.