Székely László-Radnainé Bauer Erzsi: Bodri és társai. Szombathely,[1944], Martineum, hat színes tábla. Kiadói haránt-alakú leporelló kötés, javított kötéssel, kis kopásnyomokkal, az utolsó tábla háta kissé hullámos. Ritka!
Tutsek Anna: Cilike megyasszony lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, Uj idők Irodalmi Intézet Rt., (Singer és Wolfner). é.n.Színes, illusztrált, kiadói, karton kötésben Szép állapotban.
Mikszáth Kálmán: A kis prímás. Történeti elbeszélés az ifjúság számára átdolgozva. Zádor István rajzaival. Bp., é. n., Révai. Egészoldalas és szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben, jó állapotban.
Ujhelyi Sándor-Hodászy Miklós: Játékkönyv I. rész: Gyermekek számára. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
V. Oszejeva: A varázsige. A Davidova rajzaival. Fordította Bene Sándor. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylapon és az elülső kötéstábla belsején gyerekfirkával, laza, részben kissé kijáró lapokkal.