17192.
351. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
900 Ft
2,33 EUR, 2,57 USD
Aranykönyv. Mesék, történetek. Szerk.: Hárs László. Komjáthy István. Csanády András, Rogán Miklós, Szecskó Tamás, Szőnyi Gyula, Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1957,Móra. Kiadói kopott félvászon-kötés, az utolsó lap és a hátsó szennylap hiányzik.