Magyar önismeret. Politikai olvasókönyv önmagukat kereső magyarok számára. Összeállította: Halasy-Nagy József. Kultúra és Tudomány. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.