Festgabe der Gemeinde Wien zur Erinnerung an die Befreiungskriege 1813. Wien, 1913. 128 p. sok képpel, térképpel. Festett egészvászon kötében, szép állapotban / With many maps and images in full linen binding in great condition
Tóth Sándor: A magyar szabadság atyja. Regényes korrajz. Pataky László rajzaival. Bp.,(1909),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) 1 t.+156+1 p.+5 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.
A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Az eredeteivel egybevetette és szerkesztette: Fázsy Anikó. Szakmailag ellenőrizte és a magyar kiadást jegyzeteivel kiegészítette: Kun Miklós és Zinner Tibor. Fordította: Benye János. Bp.,2000, Nagyvilág. Kiadói kartonált papírkötés.
Egyesült erővel II. A magyar könyvnyomdai munkásság története 1912-től 1937-ig. Bp., 1937, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Octave Aubry: Bismarck III. Napoleon ellen. Fordították: Győry János, Vághidi Ferenc. Nagy idők, nagy emberek 5. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadt címképpel, kissé kopott borítóval.