Dr. Bendefy-Benda László: Magyar föld II. kötet: A magyarföld szerkezete. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedició Országos Bizottsága, (Elbert és társa-ny.), 208 p.+4 t. (kihajtható térkép.) Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.
A Nagy Háború írásban és képben.összesen 6 kötet I-IV. kötet. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum.
Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva.
Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, többnyire kopott borítóval, és gerinccel, a nyugati hadszíntér II. kötetének a gerince sérült, hiányos, kijáró lapokkal, illusztrációkkal.
2 db Antall Józsefről szóló könyv: Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF + Antall Józs ef élete képekben.
Charles Seignobos: Az európai élet fejlődése. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval, hiányos, sérült, illusztrált papír védőborítóval.
Név és tárgymutató Marczali Henrik Magyaroroszág története II: József korában cz. munkája 1., 2., 3.. kötetéhez. Bp., 1888. MTA. 440p. Korabeli kissé foltos, egészvászon kötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány.
Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Dr. Vosberg-Rekow: Die Politik der Handelsverträge in ihren Grundzügen gemeinfasslich dargestellt. Schriften der Centralstelle für Vorbereitung von Handelsverträgen. III. Heft. Berlin, 1898, Siemenroth&Troschel, VIII+189 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
M(ax) Beer: A szocializmus és a társadalmi harcok története. II. kötet. Középkor. Fordította: Migray József. Bp.,1923, Népszava, 112 p. Papírkötésben, a borítója sérült, hiányos, a lapok szélei szakadozottak.