1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: Molnár Gábor: Kalandok a brazíziliai őserdőben. Vadász, és gyűjtőuton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.+Molnár Gábor: Négyen a vadonban. Brazíliai vadászkalandok. Bp., 1966, Móra Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.