1940 Román települések Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században Erdélyben és Kelet-Magyarországon. Dr. Lukinich Imre vezetésével az eredeti oklevelek alapján készítette: Dr. Fekete-Nagy Antal, Dr. Glaser Lajos, Dr. Makai László. Bp., Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, német nyelven, 50x57 cm.
cca 1930 Magyarország autótérképe, 1 : 400000, szerk.: Tallián Ferenc. Kir. M. Automobil Club hivatalos kiadványa. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt.,88 p. Papírkötésben, foltos borítóval, sérült gerinccel.
1935 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben, javított kötéssel, gerinccel, kopott borítóval, kijáró lapokkal.
1595 Erdély térképe /Gerardum Mercatorem cum privilegio, színezett rézmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, készítő: Gerhard Mercator, 9×13 cm