Aranyozott ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, jelzett, 1,5×1,1 cm, nettó:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/351/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000021/Aranyozott-ezustAg-ovalis-fulbevalopar-jelzett-1-5C3971-1-cm-netto-1-8-g~II1975296
1975296
19026
351
Jewellery
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,37 EUR , 6,86 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, jelzett, 1,5×1,1 cm, nettó: 1,8 g
: turóczi_márk