cca 1960 A Deutsche Bundesbahn részére készülő mozdonyok a Ganz-MÁVAG Mozdony, Vagon és Gépgyárban 5 db fotó kartonon 22x14 cm / Locomotves being built for the DBB in Budapest. 5 photos
1926 A budapesti VII. kerületi Kertész utcai fiú felsőkereskedelmi iskola IV. b. osztálya, tablókép Strelisky műhelyéből, sérült kartonra ragasztva, 17×21,5 cm
cca 1938 a Ringling Brothers and Barnum&Bailey cirkuszi társulat tagjai, nagyméretű csoportkép. Edward J. Kelty (Century Photographers) felvétele, jelzett, 50×30 cm
cca 1907 "Üdv Pannóniának!", selmecbányai társaság csoportképe, fotó Baker A. utóda selmecbányai műterméből, kartonra ragasztva, hátulján pecséttel jelzett, felső harmadán töréssel, 17×22 cm