cca 1880 Unser Kaiserpaar. Császári párunk. II. Vilmos (1859-1941) német császár (1888-1918), Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Verlag Eigenth, Berlin, sérült, 16x10 cm./
cca 1880 Our Emperor Couple. II. Wilhelm (1859-1941) Emperor of Germany (1888-1918), Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Verlag Eigenth, Berlin, damaged, 16x10 cm.
1888 Ihre Majestät Kaiserin Augusta Victoria. Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Selle&Kuntze, Potsdam, kis sérülésekkel, 16x10 cm./
1888 Her Majesty Empress Augusta Victoria. Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Selle&Kuntze, Potsdam, with little damages, 16x10 cm./
O'sváth György (1931-2017) konzervatív politikus, a CDU politikus, Antal József miniszterelnök személyes tanácsadójának közéleti fénykép hagyatéka. 13 db nemzetközi találkozókon, eseményeken készült fotó, részben feliratozva.
cca 1900 Dr. Dévay Gyula kunszentmártoni kir járásbíró és neje, valamint nevelt lánya, keményhátú fotó, Bp.-Székesfehérvár, Szigeti műterméből, kis kopásnyomokkal, 20x11 cm.