1929 Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; Spodny vodopád v doline Kolbachovej / Unterer Wasserfall im Kohlbachtale / Alsó zuhatag a Tarpataki völgyben / waterfall, valley (kopott sarkak / worn corners)
1909 Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; részlet a Szilágyi útról. Kiadja Cattarino S. 243. sz. / Am Szilágyi-Wege / mountain road (ázott sarok / wet corner)
Tátraszéplak, Weszterheim, Tatranská Polianka (Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry); Kúpelny dom / fürdőház. Kiadja Földes Samu 59. sz. / Badehaus / spa, bathing house (EB)
1911 Tiszolc, Tisovec; Üdvözlet a tiszolczi fogaskerekű vasútról! Tiszolc-völgyi fogaskerekű vasút Breznóbánya és Tiszolc között, vasúti híd, viadukt. W. L. (?) 161. Kiadja Kreisler József / standard gauge cogwheel railway between Brezno nad Hronom and Tisovec, industrial railway bridge, viaduct (EB)