Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Ez ebbül a könyvbűl mán a harmadik eresztés. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. Könyvkötő, kissé sérült gerinccel.
(Eötvös József, Báró): A házasulók. [Színmű.] Írta B. E. J. Pesten, 1833. Hartleben. [4] + 119 + [1] p. Első kiadás. Litografált címlappal, kötés nélkül
Fábián Gyula: A fehér sas vagy a legutolsó delewar hős története. Vidám diákregény. Biczó András rajzaival. Bp.,é.n., Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Homeros Odysseiája. Az eredeti versmértékben fordította, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Kemenes József. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.