Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 246

17464.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43
17465.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben. Bp.,1895., Athenaeum. 4 + 231 p. + 20 t. Harmadik díszkiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, vaknyomásos egészvászon-kötés, Aufrecht és Goldschmied-Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, egy kijáró táblával, a védő hártyapapírok hiányoznak.
17466.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Berzsenyi Dániel: - - munkái. Újra átnézett kiadás, a költő örököseinek megbízásából Toldy Ferencz által. 1-2. köt. (egybekötve). Pesten, 1864. Heckenast. 1 t. (címkép), 192 l.;239 l. 2 sztl. lev. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
17467.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Rádió évkönyv 1935. Szerk. Clementis Ervin. (Bp., 1934), Athenaeum. 192 p. Szövegközti képekkel. A ,,felolvasók": Gerevich Tibor, Dutka Ákos, Zsindely Ferenc, Ybl Ervin, Kristóf Károly, Kárpáti Aurél, Sztrókai Kálmán, Hunyady Sándor, Magyar Elek, Császár Elemér,...Kiadói egészvászon kötésben kopásokkal
17468.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Zilahy Lajos: Az ezüstszárnyú szélmalom. Dedikált példány! Bp., 1924. Athenaeum Kiadói egészvászon kötésben
17469.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
14
Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp.,(1923), Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés.   A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte. Első kiadás.
17470.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Kazinczy Ferencz Munkáji Szép Literatura, 5. kötet. Pest, 1815,Trattner János Tamás,6+238 p. Korabeli kartonált papírkötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17471.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Ady Endre: Margita élni akar. Bp., 1921, Amicus. Felvágatlan példány, papírkötésben, jó állapotban.
17472.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
17473.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
17474.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
A szegények orvosa: Batthyány-Strattmann László. Eisenstadt (Kismarton), 1978, Prugg Verlag. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
17475.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft