Ancic, Ivan, (1624-1685):Thesaurus Perpetuus Indulgentiarum Seraphici Ordinis Sancti Parris Nostri Francisci...Venetiis, 1662. Carlo Conzatti. 108p. Korabeli papírkötésben, néhány oldal sérült, a vége hiányos / With missing pages from page 108
Charles Dickens: A tale of two cities. Rowland Wheelwright illusztrációival. London-Bombay-Sydney, 1935, George G. Harrap & Co. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Lily Braun: Im Schatten der Titanen. Stuttgart, 1913, Deutsche-Verlags-Anstalt. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, aranyozott felső lapélekkel.
Oxford World's Classics 3 kötete: Daniel Defoe: Robinson Crusoe.;Sir Walter Scott: Ivanhoe., Robert Louis Stevenson: Treasure Island. London, 1987, Chancellor Pres. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Jean Paul Sartre: La Nausée. hn.,én., Gallimard. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.