17410.
352. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Clara Nast: Csöppike a pajkos kis leány. Gáspárné Dávid Margit fordítása. Galambos Margit, és Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1930, Nova. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.