15636.
352. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
1928 Magyar Sakkvilág. XIII. évf. 1-12 sz.+ I. rendkívüli szám. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., VII+336 p.+1 t. Korabeli félbőr-kötésben, a hátsó kötéstáblán sérülésnyommal, névbélyegzőkkel, bejegyzésekkel a lapszéleken.