Olvashatatlan jelzéssel: Tóparti fák. Olaj, karton, üvegezett keretben... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/353/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Toparti-fak-Olaj-karton-uvegezett-keretben-24C39733-cm~II2015144
2015144
10297
353
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Tóparti fák. Olaj, karton, üvegezett keretben, 24×33 cm
: turóczi_márk