Metszetek Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1990818
11000
353
11000
Engravings
1790 Átkelés a folyón. Rézmetszet, papír, jelzett ( D. Berghem DB), apró gyűrődéssel és szakadással, üvegezett keretben, 38×47 cm 2011705
11001
353
Engravings
cca 1830 Die Hasen Jagd, színezett metszet, sérült, üvegezett keretben, 17×24 cm 2013181
11002
353
Engravings
cca 1860 Lublóvári Raisz Szilárd (Kir. tábla Biró) portréja, litográfia, papír, Vereby Soma/Légrády Testvérek, üvegezett keretben, 26×20 cm 2015803
11003
353
Engravings
Vegyes témájú illusztráció, 4 db. Különféle nyomótechnikákkal, közte két körbevágottal, 18x15 cm és 22x16 cm közötti méretben. 2015787
11004
353
2200
Engravings
Vegyes egyházi témájú illusztráció, 3 db. Különféle nyomótechnikákkal, az egyiken szakadással, az egyik körbevágott és paszpartuban, 16x20 cm és 23x33 cm közötti méretben. 2013659
11005
353
Engravings
cca 1860 Orsova, Trajanus táblája. Acélmetszet. 15x10 c m 2010822
11006
353
Engravings
1861 Lapujtói és gombai kő- és bronz-kori régiségek I-IX.. Archaeologiai Közlemények, Csak az első 5 kőnyomatos tábla 26x34 cm. 2014330
11007
353
Engravings
1867 Vajda-hunyad várának rövid szöveggel magyarázott négy látata (képe), Katzler Vince 4 db kőnyomata (Arányi Lajos után), papír védőborítóval, jó állapotban 2010228
11008
353
Engravings
Xx. sz. eleje: Jelzés nélkül: Kínai csatajelenet, feliratozott harcosokkal. Linómetszet, papír. 52x93 cm keretben 2010914
11009
353
Engravings
XVIII sz. A görög műveltséget Európában újra meghonosító filozófusok és tudósok rézmetszetű képe 18x29 cm 2010910
11010
353
Engravings
cca 1860 8 db csillagászattal kapcsolatos metszet. 27x22 cm 2010852
11011
353
Engravings
1867 A Lázi ördögvölgyi oszlopos Basalt csoportozat, Nógrád megyében- Litográfia. Rohn és Grund, Pest. 27x19 cm Hajtva Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft