Siklóssy László: Az audiencia. Budai történet 1795-ből egy felvonásban, előjátékkal. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., (1926), Hungária, 23 p. Kiadói zsinórfűzött, illusztrált papírkötésben, a borító kissé foltos, a hátsó borítón hiánnyal. Számozott (200/58.) példány, aláírás nélkül.
Universum. Évkönyv a család és ifjúság számára. Szerk.: Hankó Vilmos. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkereskedése. Díszes, kissé kopott vászonkötésben, gerince részben elválik.
Alfred Tennyson: Königsidyllen. Deutsch von Dr. H. A. Feldmann. Illustrirt von Gustave Doré. 2. Auflage. Hamburg, é.n. [cca 1870-1880], Verlagsanstalt und Druckerei Actien-Gesellschaft, 1+VI+65+1 p.+ 37 egészoldalas Gustave Doré műveiről készült acélmetszettel illusztrálva. 2. kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kétszínnyomásos címoldallal, és készínnyomás lapszéli keretdíszekke...
3 db regény: Marlitt: Aranyos Erzsike; Herman Ottóné: Évike; Tutsek Anna: Vidorka, Új élet. Vászonkötésben, példányonként változó, kissé kopott állapotban.
Whol Janka, egy nagyvilági hölgy): Az illem. Utmutató a művelt társaséletben. Bp. 1881. Athenaeum. 259 l. Whol Janka (1846- 19o1.) az első magyar zsidó írónő. Kiadói, laza egészvászon kötésben.