1 200 Ft
Az Új Idők nótás könyve. Bp.,1933, Új Idők. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal, jó állapotban.+Dr. Kacsoh Pongrác: Énekeskönyv az elemi népiskolák III. osztálya számára. Bp.,1912, Rózsavölgyi, (Békéscsaba, Tevan Adolf-ny.) Sérült félvászon-kötésben.