3 400 Ft
8,81 EUR, 9,71 USD
Vegyes grafológiai és kiromanciai könyv tétel, 4 db: Dr. Bendetz Móric: A grafológia tankönyve. Bp.,1935, Szerzői kiadás,(Wilhelm-nyomda.) Átkötött egészvászon-kötés. Dr. Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. 70 analízis magyarázatokkal. Bp.,1937, Dr. Bendetz és Társa. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben. Bíró József: A modern grafológia. Bp.,é.n.,Pantheon. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, szétvált könyvtesttel, kijáró lapokkal. Dr. Kosutány István: Tudományos gyakorlati kéz-tan. Diagnózis és prognózis a kézből. Bp.,1937, Székely. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.