Holosovszki Imre, Szombat-helyi: Lelemények. Öltöztette - -.
Pest, 1808. Hartleben 1 t. (rézmetszet)+ 6lev.+II+154 l.+ 1lev. /Mulatságos Könyvtár a' pallérozott olvasóknak Első darab/ Korabeli félvászon kötésben, a hátsó borítóból egy darab hiányzik, egyébként jó állapotban. Ritka!
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán Munkái. Bp., 1891. Révai, (Pallas-ny.), 224 p. Első kiadás! Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
Mikszáth Kálmán: Tavaszi Rügyek. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1893, Révai Testvérek. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kis foltokkal, kis kopásnyomokkal a borító.
Wass Albert: Farkasverem. Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. XX. Kolozsvár,é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
Arany János kisebb költeményei. I.-II. kötet. Egybe kötve Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.