17001.
353. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda. Bp., é.n., Franklin. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, három kijáró lappal és ezek szélein kis szakadásokkal, javított táblákkal, kisebb gyűrődésekkel.