Művészettörténeti füzetek, 4 db - Galavics Géza: Program és műalkotás a 18. század végén; Gerő Győző: Az oszmán-török építészet Magyarországon (Dzsámik, türbék, fürdők); Wehli Tünde: Az admonti Biblia; Sz. Koroknay Béla: Magyar reneszánsz könyvkötések. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.