Éri Gyöngyi-Jobbágyi Zsuzsanna: A magyar századforduló. 1896-1914. Berend T. Iván, Német Lajos-Sármány Parsons Ilona tanulmányaival. Bp.,1997,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Tisztelet a mesternek. Születésnapi levelek Barcsay Jenőhöz. Szentendre, 1987, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Pest Megyei Művelődési Központ és Könyvtár. Kiadói aranyozott bársony-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
Számozott (560./1000) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
1899 The Artist. An Illustrated Monthly record of arts, craft, and industries. Vol. XXVI. No. 237. 1899. Szept. National Competition Number. (Szerk.: Aubyn Trevor-Battye.) Korabeli, szeccesiós illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Angol nyelven, számos érdekes írással. Javított gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, 248+113-120+240 p.
1900 The Artist. An Illustrated Monthly record of arts, craft and industries. Vol. XXVII. No. 243. 1900. Március. Szerk.: Aubyn Trevor-Battye. Korabeli, szeccesiós illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Angol nyelven, számos érdekes írással, közte a Párizsi világkiállításról. Javított gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, 224+112 p.
1909 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. 1909., nem teljes, hiányos évfolyamának töredékes számai, 2 db, egybekötve. XLVI. 191.+XLVIII. 200., 3-340+87-256 p. Angol nyelvű művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel. /
1909 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. 1909. Not complete volume, with only two incomplete numbers, XLVI. 191.+XLVIII. 200., 3-340+87-256 p. With many interesting writings, and lot of photos. Half-linen-binding, with little bit worn cover, with damaged spine.