Gregorii Maiansii ad triginta jurisconsultorum omnia fragmenta quae extant, in juris civilis corpore commentarii Tomus I. Genevae, 1754. Fratres de Tournes. 1t. + 498p. Korabeli pergamen kötésben, jó állapotban
Szegedi János: Tripartitum juris Ungarici Tyrocinium. 1-3. köt. Nagyszombat, 1734, Leopold Joseph Berger. Néhol foltos lapokkal, a három kötet egybekötve, koronás magyar kiscímerrel díszített, sérült bőrkötésben.
A magyar iparfelügyelet. Iparrendészet és munkásvédelem. Összeállították: Dr. Helle László, Dr. Egri Kálmán, Dr. Károlyi Károly, Dr. Bak Gábor. Bp.,1948, (Magyar Központi Híradó Rt.-ny.), 818 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés,kopott, foltos borítóval.
Dr. Mennyey Géza: A földhitel. II. kötet: Szerkezete és szervezete. Darányi Ignác Agrártudományi Társaság Kiadványai 3. sz. Bp.,1943, Darányi Ignác Agrártudományi Társaság, XVI+346+2 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
A kartelek helyzete és működése Magyarországon. II. kötet. Bevezetéssel ellátta: Dr. Halla Aurél. Összeállította: Dr. Dobrovics Károly. Bp.,1935, Monopol, (Hellas-ny.), 398 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés, foltos, piszkos elülső szennylappal és címlappal.
A magyar királyi pénzügyminisztérium ügykörére vonatkozó szolgálati szabályok gyűjteménye. Bp., 1896, Magyar Királyi Pénzügyminisztérium. Félvászon kötésben, jó állapotban.