15667.
353. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
3 400 Ft
8,81 EUR, 9,71 USD
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben