Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, a hátsó borító karcos.
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. Bp. - Varsó, 1962, Sport (Sport i Turystyka). Kiadói, festett egészászon kötésben, papír védőborítóval gazdag képanyaggal