1942 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXX. évf. 1-36 sz. 1942-es teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1942, Nimród, IV+576 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott félvászon-kötésben, a borító hátán kopásnyomokkal, jó állapotban.
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban.
Vegyes horgászattal kapcsolatos könyvtétel, 7 db: Horgászpraktikák (Ferenczy Dénes: Nyiltvizi pontyozás, Örley Dénes: A horgászbot, Pintér Károly: Halhatározó), Frühwald Ferenc: Gilisztatenyésztés, Horgász kalendárium 1992, 1993, Horgászbottal a Csepel-sziget körül. Különféle kiadásban, változó állapotban, a Horgászbottal a Csepel-sziget körül c. kötetből a lapok kijárnak.