3 200 Ft
8,29 EUR, 9,14 USD
Claudii Fleurii abbatis historia ecclesiastica latine reddita et notis illustrata a R. P. Brunone Parode... Tomus IX., XIV. August. Vind. - Oeniponti, 1768 Josephi Wolff. Editio Secunda. Latin nyelven. Átkötött modern egészvászon-kötés, a gerincére az eredeti borító egy részét kasírozták, a másik nagyrészt borító nélkül, a kötéstáblák hiányoznak, a gerinc sérült, hiányos, intézményi bélyegzőkkel.