Reinhold Stecher: Ein Singen geht über die Erde. Österliche Bilder und Gedanken. Innsbruck-Wien,1993,Tyrolia. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált.
1936 Carpathia évkönyve 1935-1936. Szerk.: Koller Károly, Ternák Gábor. Carpathia évkönyvei 1. sz. Bp., Paulovits Imre-ny., 127 p.Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötésnél felhasználták. Foederatio Emericana, a katolikus magyar egyetemi és főiskolai hallgatók, az ún. "Imrés Szövetség", Carpathia csoportjának évkönyve. Ritka!
Dr. Gálos László: Vasárnapok, ünnepnapok. Pál György (1906-1986) grafikus, festő által illusztrált borítóval. Bp.,1937, Korda Rt. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel.
Giesswein-emlékkönyv. Kiadja az Országos Giesswein Emlékmű-Bizottság. Bp.,1925, Stephaneum, 4+246+2 p. Kiadói szakadt papírkötésben, egy-két lapon szakadással, sérüléssel. Giesswein Sándor (1856-1923) pápai prelátus, keresztényszocialista politikus, országgyűlési képviselő, író, társadalomtudós, MTA tag, Szent István Akadémia elnöke (1916-1921), a Magyar Országos Eszperantó Egyesület elnöke (191...
Havas Károly: Az inkvizíció története. Bp., 1927, Rozsnyai Károly, 504 p. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos szennylapokkal, de belül jó állapotban.
Richard Archdekin (1616-1690) ír jezsuita 3 egybekötött munkája: [Richard Archdekin: Theologia Tripartita: sive resolutiones polemicae, speculativae et practicae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1702, Joannis Weidenfeldt], 28+598+28 p. Latin nyelven. A címlapja és az elülső szennylapja hiányzik. [Richard Archdekin]: Apparatus materiae et formae pro doctrina sacra: in quavis dictione facili method...
Glatz Jakab: Buzgóság' könyve mivelt családok számára. Ágostai hitvallásu bécsi consist tanácsnok után. Pest, 1843, Emich Gusztáv, 1 t.(acélmetszet címkép)+VI+400 p. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
Katolikus írók új magyar kalauza. Szerk.: Dr. Almásy József. Bp.,(1940), Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.