Nyomtatványok Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2014906
13353
353
Printed Materials
1935 Ferenc József Tudományegyetem pályázati szabályok 2014609
13354
353
Printed Materials
1935 Fischer Annie zongoraestje. Prospektus reklámokkal 16p. 2014619
13355
353
Printed Materials
1935 dr. Dohnányi Ernő zongoraestélye. Hangverseny prospektus reklámokkal 12p. 2014172
13356
353
Printed Materials
1935 Menetsebességek. Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt. Tűzött papírkötésben, 22 p. 2014611
13357
353
Printed Materials
1935 Szigeti József hegedűestje. Hangverseny prospektus reklámokkal 16p. 2014614
13358
353
Printed Materials
1936 Hubermann zenekari hegedűestje. Hangverseny prospektus reklámokkal 16p. 1996161
13359
353
Printed Materials
1936 Magyar Írás. IV. évf. 8. sz. 1936. október. Papírkötésben. Benne Féja Géza, Szalatinai Rezső, Morvay Gyula és mások írásaival. 1950895
13360
353
Printed Materials
1936 Néprajzi Múzeum Értesítője. Szerk.: Bartucz Lajos. XXVIII. évf. 1-4. sz. Bp., 1937, Magyar Történeti Múzeum, 4+168 p. Papírkötésben, sérült gerinccel. Felvágatlan példány. 1946936
13361
353
Printed Materials
1936-1941 4 db iskolai értesítő: Angolkisasszonyok budapesti katholikus Sancta Maria Leánygimnáziumának 1935-1936, 1937-1938,1940-1941 értesítői. Benne egy farsangi előadás műsorával, valamint egy emlék füzetjével 1923-1932-ből.. +A budapesti III. kerületi M. Kir. Állami Árpád Gimnázium értesítője 1936-1937. értesítője. Változó állapotban. Többnyire foltos, kopott borítókkal. 1905109
13362
353
Printed Materials
1936 Magyar Anyák Naptára az 1936. szökő évre. Tizenharmadik évf. Szerk.: Keller Lajos. Bp., Orsz. Stefánia Szövetség, 272 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az elülső borítón kopásnyommal, foltos lapokkal. 2013652
13363
353
Printed Materials
cca 1936 Magyar történelmi pillanatképek, 3. sz. füz., Bp., Szent István Cikóriagyár, reklám matricagyűjtő füzet, számos matricával, teljes 1991324
13364
353
Printed Materials
1937 Meghívó a Róbert főherceg fővédnöksége alatt álló Szent István bálra Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft