1937-1978 Vegyes közlekedéssel kapcsolatos tétel, 1978-as MÁV Zsebmenetrend, 1960 Személydíjszabási útmutató (Budapesti Helyi Érdekű Vasút), Information der Ikarus-Erzeugnisse, 1915-ös Téli Újság hiányos példánya, benne érvényes MÁV menetrenddel, 2 db közlekedési térkép (Kir. M. Automobil Club 1937-es útállapot térképe, Magyar autóbusz hálózati térkép (MÁVAUT.)), a két térkép szakadozott, az egyik...
Utazás Erdélyben. Kiadja a Szent István Cikóriagyár Budapest. Átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. 2. sz. füzet. Bp., 1937. Hungária. 64 beragasztott színes képpel. Teljes! Kiadói, színes, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban
1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, "Magyarság"-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
1938 Kozma Lajos - Dénes Vilmos: Egy pesti bérház. (Manzard bérház. Ma: Régiposta utca 13.)Tér és Forma kiadása. Ismertető füzet, tűzött papírkötésben, 16 p.