80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
1852 Souvenirs du Quadrille execute a la Cour Imperial de Vienne de I/XIII et IV/XVI mars MDCCCLII. Wien,(1852) Leopold Müller, 1 (díszcímlap)+18 t. Kiadói aranyozott egészvászon-mappa, sérült, viseltes mappában, egy illusztráció hiányzik a kartonról, foltosak. Díszes kosztümöket viselő főnemesekről készült színes litográfiák, közte Széchényi Kálmánt, Zichy Ödönt, Zichy Aladárt, Eszterházy Miklóst és más neves személyeket ábrázolóakkal, egy hiányzik, de a kartonja meg van.