4 000 Ft
Arany János összes munkái. VI. köt. Drámai fordítások. Shakspere színműveiből.: A szent-iván-éji álom., Halmlet, dán királyfi., János Király. Bp., 1884, Ráth Mór,6+475+5p. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kis kopásnyomokkal, a gerinc két vége kopott.