17514.
354. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Boccaccio, Giovanni: Dekameron. FordÃtotta: R. Vay József. I-III. köt. A verseket Radó Antal fordÃtotta. Bp., [1931], KönyvkedvelÅ‘k, (Franklin-ny.), 333 p.+18 t.; 309 p.+24 t.;294 p.+18 t. A mű illusztrációi a François Boucher, Charles Eisen és Hubert François Gravelot rézmetszeteivel és könyvdÃszeivel 1757-ben megjelent londoni Boccaccio-kiadás után készültek. Kiadói papÃrkötés, a borÃtókon műanyag védÅ‘fólia, a borÃtók kopottak, a II. kötet borÃtója és kötése szakadt, sérült, a III. kötet borÃtója sérült, viseltes, elvált a kötésétÅ‘l, de belül jó állapotban.