17529.
354. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Jókai Mór: A három márvány fej. I-II. köt. Regény, kritikával elegy. Bp., 1887, Révai,211+1+187+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon dÃszkötésben, Gottermayer N. könyvkötÅ‘ Budapesten, kopott gerinccel, kissé kopott borÃtóval.