1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Turul daloskönyv I. kötet. Szerk.: Ifj. Buchner Antal, Luspay Kálmán, Régenhold János. Eger, 1921, Egri Nyomda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. +Kurucdalok. Szerk.: Tiboldi József. Pesterzsébet, 1916, Szerzői kiadás, 8 sztl. lev.