Magyar népballadák és románcok. Vargha Gyula bevezetésével. Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok. XL. kötet. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Garay János munkái. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Ferenczi Zoltán. Bp.,1902, Franklin. Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
"Planeta" nagy képes álmoskönyve. Összeáll.: Csízió. Bp., é. n., Planeta Népirodalmi Vállalat. Sérült papírkötésben. + 1 pakli modern, 32 lapos cigány jóskártya
Tóth Béla: Szájrul-szájra. A magyarság és szálló igéi. Bp., 1907, Athenaeum. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, pirosra festett lapszélekkel.