Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó.+ Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1983, Medicina. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Devecseri Gábor - Kass János: Bikasirató. Bp., 2000, Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola. Készült 100 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Vörösmarty Mihály minden munkái VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Pest, 1863, Ráth Mór, (Emich Gusztáv-ny.), 295 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913, Kner Izidor. Kiadói festett, címkézett, feliratos egészvászon-kötés, Kner-kötés, a gerincén a címke kissé hiányos.
Magyar Hírmondó sorozat 33 kötete. Benne három két kötetes példánnyal (Ódon Erdély I-II., Régi magyar levelestár I-II., Tudományos gyűjtemény 1817-1841.) Bp.,1979-1988, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet.+ pótkötetek. Teljes sorozat!. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, változó, többnyire kissé kopottas állapotban