Eötvös József: Báró Eötvös József munkái 6. Költemények. Elbeszélések. Színművek. I. kötet. Bp.,1891, Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.)2+315+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap szakadt, javított.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Arthur C. Clarke: A gyermekkor vége. Bp.,2008,Metropolis Media. Kiadói papírkötés. Mats Strandberg-Sara B. Elfgren: A kör. Bp.,2012, Geopen. Kiadói kartonált papírkötés.
Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai, 240 p.+ 5 t. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Nemes Mihály, Belloni László, és Homicsko A. egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.